Loader
Меню

ua

ru

en

Розробка
і тестування

Програмний код - це поезія, філософія, релігія і трохи фетиш.

консультуємо консультуємо
Результат роботи програмістів непомітний користувачам, на відміну від дизайну і контенту. Програмний код - фундамент, від якого залежить безперервність, швидкість, тощо.
Навіть генії не застраховані від помилок, навіть бездоганні рішення можна поліпшити - тому кожен проект InDigital проходить стадію ретельного тестування.

Рядовий користувач ніколи не помітить хороший код - висока швидкість, максимальний комфорт - і вся увага звернена до бренду.

Розробка та програмування

Для того, щоб реалізувати вимоги замовника і сміливі ідеї дизайнерів, програмісти InDigital використовують новітні технології, знаходять нетривіальні свіжі рішення. І, звичайно, враховують можливість роботи з продуктом на застарілих операційних системах, браузерах, обладнанні.

Організація

Програмне втілення проекту вимагає уважності, чіткого виконання плану і координації команди. Захоплюватися зовнішніми атрибутами неприпустимо. Всі організаційні рішення формуються виходячи з правила: «максимум вигоди для замовника».

Розробка

InDigital враховує все:
- домен;
- Систему управління;
- Багатомовність;
- Структуру і категорії;
- Переваги та звички цільової аудиторії;
- Актуальні тренди
- тощо.

Навіть для досвідченого програміста робота з таким різноманіттям умов - складне завдання. Але тільки так можна домогтися гідного результату.

Адаптивність

Відсоток клієнтів, що використовують мобільні пристрої, постійно збільшується. Для програміста адаптивність - необхідність вкласти в проект 500% праці та завзятості. Для замовника - бездоганне уявлення бренду на будь-яких:
- моніторах;
- Планшетах;
- телефонах.

Технології

Реалізація повного спектру виробничих задач. IT-рішення будь-якої спрямованості та рівня складності за допомогою:
— HTML5; — JS (Frameworks); — PHP (Frameworks); — SharePoint; — ASP.NET.MVC; — C#; — XML/XSLT/XPath; — MySQL/MSSQL/Oracle; — CDN, Cloud technology; — High load technology.

Тестування

Перевіряємо виконаний проект на:
- Відповідність технічним завданням; - Актуальність і лаконічність; - Простоту і легкість сприйняття; - Швидкість і адаптивність; - Ресурс, доступний для модернізації; - Стійкість і ефективність.

Вивчення програмування має таке ж відношення до проектування інтерактивних систем, як навчання навикам сліпий друку до написання віршів.

Тед Нельсон

консультуємо Підтримка
Підтримка Підтримка