Loader
Меню

ua

ru

en

Консультування,
аналітика

Перш ніж досягти результату, потрібно поставити правильну мету.

Cтворення дизайну Cтворення дизайну
Уміння вислухати замовника, здатність вчасно дати єдину вірну рекомендацію - обов'язкові умови продуктивної співпраці.

Консультування, аналітика

Без взаємодії, спілкування і відносин будь-який продукт знецінюється. Без консультацій, обговорень і обопільного розуміння неможливо створити цінний продукт. Завдання аналітики - правильні висновки і обґрунтовані дії.

Консультування

З 2010 року більше 60% замовлень Indigital - за рекомендацією. Це стало можливим тільки завдяки відкритості компанії, готовності співробітників точно і змістовно відповідати на будь-яке питання клієнта.

Питання?

Нерідко, вже на стадії заповнення брифу, у замовника виникає багато питань. Ми беремо на себе консультування з будь-яких діджитал-рішень - і, звичайно, їх втілення в життя.

Будь-які нюанси

Розповімо про все, що стосується онлайн напрямків: — реклама;
— PR;
— SEO, SMM;
— маркетинг;
— дизайн тощо.

8 InDigital кроків

1.Спілкуємося, консультуємо, опрацьовуємо ТЗ і бріфи;
2.Аналізуємо;
3.Складаємо комерційну пропозицію і кошторис;
4.Створюємо дизайн;
5.Реалізуємо технічну частину;
6.Тестуємо;
7.Передаємо замовнику;
8.Супроводжуємо і просуваємо.

Прописні істини

Середня або велика компанія без інтернет-представництва приречена, бо переважна більшість клієнтів знаходить відповіді в пошуковиках, до того ж, величезний потік інформації проходить через соціальні мережі ...

Чи станемо ми озвучувати прописні істини? Якщо в цьому є необхідність - так!

Аналітика

Так чи інакше, Indigital отримає всю необхідну інформацію: - Проаналізує продукт, бізнес і цільовий ринок; - Проконсультується з фахівцями конкретної області; - Вивчить цільову аудиторію; - Вивчить партнерів і конкурентів; - Визначить вигідність вкладень.

Передумови

Ваш бізнес унікальний. Рішення Indigital - теж. Тому кожен раз доводиться «починати з самого початку»: аналіз, аналіз і знову аналіз. Надійне партнерство, довірчі відносини, довгострокові перспективи - обов'язкові передумови для знаходження і постановки правильних завдань.

Взаєморозуміння

Висока продуктивність можлива тільки за умови повного взаєморозуміння. Ми чогось не знаємо? Потрібно щось пояснити? Давайте зробимо все необхідне для реалізації принципу «виграв - виграв».

Мільйони людей бачили, як падають яблука, але тільки Ньютон запитав чому.
Бернард Барух

Коли в руках немає компаса, а в голові розуміння - швидкість не грає ніякої ролі. Будь-які кроки без попереднього аналізу - надзвичайно ризикована справа. Аматор може піти у хибному напрямку. Професіонал - впевнено піти у хибному напрямку.

Приходьте в гості: м. «Олимпийская», вул. В.Васильківська, 67/7, 34

Cтворення дизайну Програмуємо
Програмуємо Програмуємо